viser
Items: 0 Totalt: Kr0.00
Valuta
EuroPound SterlingNorwegian KroneSwedish Krona

Samsvarserklæring


Klikk til
Samsvarserklæring

 

Alltid Billigst Garanti!

Garantier


Vi har 12 måneders garanti på skuffer

Klikk til garantiskjema
 

Kjøp og Salgsvilkår


Klikk her
 

Meld deg på vårt nyhetsbrev!

* indicates required

Betalingsmetoder


Roterende Sorteringskuffer

Roterende Sorteringskuffer
Product Code: 200-SC
Condition: New
POA
Bilder er for illustrajon og kan variere - Velg nøyaktig versjon nedenfor ved bestilling
Kr174,875.00 (inkl. mva)
Kr139,900.00 (eks. mva)

Photos are for illustration purposes only - exact product may vary
Modell
Tilleggsinformasjon                                      Hardlife leverer `Nye skuffer til bruktpris´

Roterende  sorteringsskuffer, også kjent som hydraulisk solde solleskuff er et nytt populært produkt i Hardlife sortimentet. Den roterende sorteringsskuffen er et utmerket redskap for å sortere en rekke materialer som jord, torv, småstein fra dyrket jord, komposteringsjord og annet materiale som krever sortering. Skuffen gir en unik mulighet for rask og nøyaktig filtrering av store mengder materiale, samtidig som en forlenger gravemaskinens levetid ved å unngå behovet for å riste på skuffen slik som vanlige sorteringsskuffer krever.

Roterende sorteringsskuffer er vanligvis ansett som dyrt ekstra-verktøy brukt av spesialister, men Hardlife kan nå tilby dette profesjonelle verktøyet til konkurransedyktige priser!

Egenskaper:

- Utskiftbare HB450 sorteringsplater med varierende åpningsstørrelser.

- 360 ° beskyttelsesramme som forhindrer at overflødig belastning påføres trommelen når den sorterer.

- Avsmalnende trommel gir økt kapasitet for sortering av større materialer.

- Dobble utslagsventiler sikrer konstant trykk og motorhastighet på trommelen.



  
 
Modell40SC60SC100SC200SC300SC
PrisKr 71,390Kr 82,390Kr 142,890Kr 192,390
Maskin vekt (Tonn)4-5 6-8 10-1617-22 28-35
Volum m3  0.40.550.751.11.8
Høyde (mm)760950142016601821
Bredde (mm)780730120014501550
Dybde (mm)9901220195022202714
Vekt på enheten (kg)450620102016202580
Diameter på trommelen (mm)720690112013001350
Dybde til trommelen (mm)73073094010151238
Trykk (mpa)8-128-12212121
Hydraulisk gj. strømning (l/min)20-4020-4030-5030-5040-60

*Slanger er ikke inkluder på noen av modellene
 
Ta kontakt med oss for mer informasjon.

If you would like any more help regarding link measurements, please refer to our Linkage Check Sheet.
Customer Reviews